Penne 20 metalowy kinkiet ścienny tuba góra-dół biały 1xG9 Sollux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet Penne 20 marki Sollux swoją nazwę zawdzięcza włoskiemu makaronowi o podobnym kształcie. Oprawa rozsyła światło w górę i w dół. Lampy Penne są chętnie wykorzystywane, ze względu na prostą formę i dwa kontrastowe dostępne kolory, biały i czarny.
Średnica kinkietu to 10 cm, a wysokość 20 cm. Oprawa wykonana jest z aluminium, przystosowana jest do żarówki na trzonku G9 o mocy 40 Wat, jak zawsze zalecamy stosowanie żarówek LED.
Lampa Penne 20 sprawdzi się jako oświetlenie w przedpokoju lub holu, także jako oświetlenie dodatkowe, dekoracyjne w salonie lub gabinecie.
Oferowana przez nas lampa jest w kolorze białym, jeżeli wybiorą Państwo oprawę w kolorze czarnym, proszę swój wybór opisać w uwagach do zamówienia.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| wymiary | śr. klosza 10cm; gł. oprawy 12 cm; wys. 20 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | G9, 1 x LED 12W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | aluminium |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |