Penne 30 metalowy kinkiet ścienny tuba góra-dół czarny 1xG9 Sollux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Penne 30 to oprawa która kształtem przypomina włoski makaron. Kinkiet ścienny ma ksztalt tuby, któta rozsyła światło góra-dół.
Nowoczesna, prosta forma i kolor czarny sprawiają, że kinkiet Penne jest chętnie wykorzystywany przez projektantów wnętrz. Oprawa sprawdzi się jako oświetlenie w przedpokoju lub holu. Kinkiet Penne można też powiesić poziomo.
Lampa Penne 30 jest wykonana z aluminiowej rury o średnicy 10 cm, starannie wykończonej i lakierowanej. Można do niej stosować żarówki na trzonku G-9, zalecamy stosowanie źródła światła LED.
Przedmiotem oferty jest kinkiet w kolorze czarnym, jeżeli chcieliby Państwo zamówić kinkiet Penne w kolorze białym, proszę opisać to w uwagach do zamówienia.
Dane techniczne
| wymiary | śr. 10cm; gł. oprawy 12cm; wys. 30cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | G9, 1 x LED 12W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | aluminium |
| stopień ochrony | IP20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |