Pensilvania II biała podwójna lampa wisząca 2xE27 Candellux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pensilvania II, lampa wisząca z dwoma białymi metalowymi kloszami to dobre rozwiązanie nad stół lub wyspę kuchenną w stylu skandynawskim. urody dodają lampie przewody w czerwonym tekstylnym oplocie.
Lampa ma szerokość 52 cm i wysokość 110 cm, którą można zmniejszyć przy montażu oprawy. Kupując Pensilvanię, należy się zaopatrzyć w dwie żarówki na dużym gwincie E27 60W.
Dane techniczne
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 2x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal |
| wymiary klosza | śred. 20 cm; |
| wymiary oprawy | szer. 51,5 cm; dł. 110 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |