Pensilvania lampa wisząca biała Candellux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klasyczna metalowa lampa wisząca Pensilvania Candellux, kiedyś stosowana do pomieszczeń gospodarczych, dziś modna w kuchniach i łazienkach, a także w jadalniach i salonach. Biały, metalowy klosz w kształcie kielicha jest dodatkowo ozdobiony detalem w postaci czerwonego przewodu.
Lampa jest również produkowana w kolorze szarym i miedzianym.
Lampy Pensilvania są dostępne do wyczerpania zapasów magazynowych, prosimy o sprawdzenie dostępności przed zakupem.
Dane techniczne
| wymiary | śred. 24,5 cm; dł. 110 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |