Pino Table lampa stojąca z drewna sosnowego z białym abażurem 1xE27 SPOT Light
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pino Table to lampa, której podstawę stanowi kawałek sosnowego pnia osadzonego na stalowym talerzu. Drewno zostało dokładnie wygładzone i zabejcowane, ale i tak każdy egzemplarz lampy ma indywidualny charakter i może różnić się od pozostałych oraz od egzemplarza pokazanego na zdjęciu.
Cała lampa ma wysokość 54 cm, jest wyposażona w przewód zasilający w czarnym oplocie. Do lampy pasuje żarówka na dużym gwincie E27 o mocy 40 W.
Do produkcji lamp Pino Table, producent używa drewna ze zrównoważonych upraw z certyfikatem FSC.
Dane techniczne
| wymiary | śr. 30 cm; wysokość 54 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x max. 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | drewno sosnowe, metal |
| wymiary klosza | śred. 30cm; wys. 20cm |
| wymiary oprawy | śred. 15cm; wys. 25cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |