Trabo Short lampa wisząca drewniana z metalowymi kloszami 3xE27 SPOTLight
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bardzo oryginalna lampa wisząca z naturalnego drewna i metalu. Poziomy element to 'konar' sosny, wygładzony i zabejcowany. Trabo posiada trzy punkty świetlne zawieszone na kablach w czarnym tekstylnym oplocie, dzięki temu można dowolnie ustawić ich wysokość. Kale są zakończone czarnymi metalowymi oprawkami na żarówki E27 i abażurami w formie metalowej klatki.
Sosnowa belka ma długość 70 cm, wysokość całej lampy to maksymalnie 150 cm.
Lampy wykonywane są w dwóch wariantach kolorystycznych: ciemniejszy - sosna bejcowana i jaśniejszy - sosna w naturalnym wybarwieniu. Proszę zaznaczyć swój wybór w uwagach do zamówienia.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 70 cm; wysokość max. 150 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 3 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | drewno, stal |
| wymiary klosza | śred. 14 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |