RING czarny lub biały plafon dekoracyjny LED 80W DomenoLED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plafon LED Ring 80W to dekoracyjna lampa sufitowa o geometrycznym kształcie trzech nałożonych na siebie prostokątów o różnych wielkościach. Jest starannie wykonana z wysokiej jakości materiałów: lakierowanego aluminium i mlecznego tworzywa sztucznego. W rezultacie powstało piękne, jasne światło, charakteryzujące się dobrą klasą efektywności energetycznej. Lampa jest wyposażona w pilot, który umożliwia przyciemniane lub rozjaśnianie w razie potrzeby, a także płynną regulację barwy światła od ciepłej 3000K, poprzez neutralną 4000K do zimnej 6000K.
Dane techniczne
| wymiary | 80 x 50 cm; wysokość 6,5 cm |
| materiał wykonania: | aluminium, poliwęglan |
| rodzaj źródła światła | SMD 2835 |
| moc źródła światła | 80 W |
| strumień świetlny | 6400 lm |
| barwa światła: | 3000-6000 K, płynna regulacja pilotem |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| trwałość LED | 20 000h |
| stopień ochrony | IP 20 |
| możliwość podłączenia do ściemniacza | TAK |
| pilot w zestawie | tak |
| gwarancja | 2 lata |