RING czarny lub biały plafon geometryczny LED 123W DomenoLED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa LED Ring 123W to geometryczny plafon składający się z czterech nałożonych na siebie prostokątów o różnych wielkościach. Ta dekoracyjna oprawa została starannie wykonana z wysokiej jakości materiałów: lakierowanego aluminium i mlecznego tworzywa sztucznego. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym charakteryzujące się dobrą klasą efektywności energetycznej emitując piękne, jasne światło o strumieniu nawet 9840 lm. Do lampy jest dołączony pilot, który umożliwia przyciemniane lub rozjaśnianie oprawy, a także płynną regulację barwy światła od ciepłej 3000K, poprzez neutralną 4000K do zimnej 6000K.
Dane techniczne
| wymiary | 101 x 56 cm; wysokość 7 cm |
| materiał wykonania: | aluminium, poliwęglan |
| rodzaj źródła światła | SMD 2835 |
| moc źródła światła | 123 W |
| strumień świetlny | 9840 lm |
| barwa światła: | 3000-6000 K, płynna regulacja pilotem |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| trwałość LED | 20 000h |
| stopień ochrony | IP 20 |
| możliwość podłączenia do ściemniacza | TAK |
| pilot w zestawie | tak |
| gwarancja | 2 lata |