Reflex Maxi Green lampa wisząca zielony klosz półkula 35cm 1xE27 TAR
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
REFLEX MAXI GREEN to nowa propozycja kolorystyczna metalowych lamp wiszących zaprojektowanych w 1982 roku przez Tomasza Rudkiewicza. Lampy REFLEX są laureatem prestiżowego wyróżnienia must have w 2015 roku.
Klosz lampy REFLEX MAXI ma kształt półkuli o średnicy 35 cm i jest wykonany z wysokiej jakości, grubej stali. Lampę charakteryzuje precyzja wykonania i wysoka trwałość.
Lampy REFLEX są produkowane w dwóch wersjach:
- bez regulacji wysokości, waga lampy 1,8 kg
ten model jest wyposażony w czarny kabel w oplocie o długości 150 cm;
- z regulacją wysokości, waga lampy 2,6 kg
oczekiwany zakres regulacji należy podać w uwagach do zamówienia.
Lampa jest zaprojektowana na żarówkę LED E27.
Lampy Reflex wykonywane są ręcznie, na Państwa indywidualne zamówienie, w wariancie przez Państwa wybranym,
dlatego Producent nie przewiduje możliwości zwrotu zakupionego oświetlenia.
Projekt: Tomek Andrzej Rudkiewicz, 1982
Dane techniczne
| wymiary | śr. klosza 35cm; wys. klosza 24cm; |
| kabel | dł. kabla 200cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 1 x E 27, żarówka LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | stal lakierowana proszkowo |
| waga | 1,8 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |