Reflex Mini metalowa lampa wisząca dostępna w pięciu kolorach 1xE27 TAR
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
REFLEX MINI to najmniejsza z rodziny lamp wiszących R eflex firmy Tar. Średnica klosza klosza 21cm, wysokość 22cm. Lampę wykonano z wysokiej jakości, grubej stali. Charakteryzuje ją precyzja wykonania i wysoka trwałość.
Oprawy wykonano ze stali lakierowanej w pięciu kolorach:
- czerwony
- żółty
- różowy
- burdungowy
- zielony.
Dostępne są również lampy REFLEX MINI w klasycznych kolorach bieli i czerni.
Lampy Reflex wykonywane są na Państwa indywidualne zamówienie, w wariantach przez Państwa wybranych, dlatego Producent nie przewiduje możliwości zwrotu zakupionego oświetlenia.
Projekt: Tomek Andrzej Rudkiewicz, rok 1982.
Dane techniczne
| wymiary | śr. klosza 21cm; wys. klosza 22cm; |
| kabel | dł. kabla 150cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 1 x E 27 żarówka LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | stal lakierowana |
| waga | 1,8 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |