Reflex Maxi Steel metalowa lampa wisząca do kuchni klosz półkula 35cm 1xE27 Tar
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampę wiszącą REFLEX MAXI STEEL wykonano z wysokiej jakości, grubej stali, która następnie jest polerowana i zabezpieczona lakierem bezbarwnym. Klosz lampy REFLEX MAXI ma średnicę 35 cm i kształt półkuli. Wewnątrz umieszczono gniazdo na żarówkę E27.
REFLEX MAXI STEEL jest dostępna w dwóch wariantach:
- z kablem w oplocie długości 150 cm,
możliwa zmiana długości kabla do 4 m,
waga 1,8 kg;
- regulowana z obciążnikiem,
w uwagach do zamówienia można podać oczekiwaną minimalną i maksymalną wysokość
waga 2,6 kg.
Projekt: 1982, Tomek Andrzej Rudkiewicz
Dane techniczne
| wymiary | śr. klosza 35cm; wys. klosza 24cm; |
| wysokość | dł. kabla 150 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 1 x E 27, żarówka LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | stal |
| waga | 1,8 kg |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |