Reflex Stożek Steel metalowa lampa wisząca do kuchni klosz stożek 35cm 1xE27 Tar
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca do kuchni Reflex Stożek Silver jest wykonana z wysokiej jakości, grubej stali która następnie jest polerowana i zabezpieczona lakierem bezbarwnym. Klosz w kształcie stożka ma średnicę 35cm i wysokość 24cm.
Projekt: 1982, Tomek Andrzej Rudkiewicz
Materiał: stal
Światło: żarówka LED z gwintem E27
Wymiary: W 35 x H 24 cm; kabel 2 m
Waga: 1,4 kg.
Dane techniczne
| wymiary | śr. klosza 35cm; wys. klosza 24cm; |
| kabel | czarny w oplocie tekstylnym 150 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 1 x E 27, żarówka LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | stal polerowana i lakierowana |
| waga | bez regulacji 1.8 kg, z regulacją wysokości 2.6 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |