Reus czarny lub bialy kinkiet w stylu glamour Light Prestige
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet REUS to ażurowy metalowy półpierścień o średnicy 36 cm z mleczną akrylowa taflą od dołu. Pierścień ma charakterystyczne dla stylu glamour kryształowe nacięcia. Źródło światła to żarówka E27 na dużym gwincie. Kinkiet REUS ma szerokość 36 cmi odstaje od ściany na 15 cm.
Kinkiet REUS prezentuje się elegancko, wpisze się w styl nowojorski, wielkomiejski, czy glamour. Doskonale sprawdzi się w sypialni, toalecie z marmurowymi płytkami lub w holu.
Lampa REUS jest produkowana w kolorze czarnym i białym. Proszę opisać to w uwagach do zamówienia, ktorym modelem są Państwo zainteresowani.
Uwaga, chwilowo czarny kinkiet REUS jest niedostępny.
OBECNIE DOSTĘPNY TYLKO CZARNY
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 36 cm; wysokość 10,5 cm, głębokość lampy 15 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal/akryl |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |
| gwarancja | 2 lata |