SHELLA lampa wisząca z rattanu styl boho 1 x E27 Light Prestige
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa SHELLA to propozycja dla osób, które lubią naturę, harmonię, spokój. Klosz lampy został wypleciony z jasnego rattanu, pozostałe elementy: oprawka, przewód i podsufitka są w kolorze czarnym. Lampa została zaprojektowana na żarówkę E27 na dużym gwincie.
SHELLA jest dostępna w dwóch wielkościach; z kloszem o średnicy 40 lub 60 cm.
Nazwa lampy z pewnością jest inspirowana angielskim słowem oznaczającym muszlę, bo właśnie taki kształt ma klosz lampy. Lampa SHELLA nie tylko wpasuje się we wnętrza w stylu boho czy skandynawskim, ale doda im charakteru i uroku.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 40 lub 60 cm; wysokość 120 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 16W LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | rattan, metal |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |