STELA duża lampa wisząca z rattanu 1 x E27 Light Presige
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
STELA to wyjątkowa lampa dla miłośników harmonii i cieplej naturalnej atmosfery. Ażurowa konstrukcja o średnicy 60 cm została wykonana z naturalnego rattanu, a klosz w kształcie walca został wykonany z mlecznego akrylu. Wewnątrz jest gniazdo na żarówkę E27 na dużym gwincie.
Lampa wisząca STELA jest wyposażona w czarną okrągłą podsufitkę i czarny kabel o długości 100 cm. Tak więc maksymalna długość lampy to aż 162,5 cm, można ją oczywiście zmniejszyć, gdyby lampa miała być powieszona w niższych pomieszczeniach.
Oprawa STELA idealnie wpisze się we wnętrza skandynawskie, japandi czy boho.
Dane techniczne
| wymiary | 60 x 60 cm; wysokość maksymalna 162,5 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | rattan, mleczny akryl |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | Light Prestige Sp. z o.o. Sp.k., ul. Torowa 45, 32-050 Skawina |