Sfera Black listwa sufitowa 90cm białe szklane kule 5xE14 Milagro
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Podłużny plafon sufitowy Sfera Black ma długość aż 90 cm i jest zaprojektowany na 5 żarówek E14 na małym gwincie. Lampa ma prostą nowoczesną formę: na czarnej wąskiej listwie osadzone białe szklane kule o średnicy 13 cm z czarną asymetryczną czapeczką.
Lampa sufitowa Sfera Black MLP8859 sprawdzi się jako oświetlenie dużych, najlepiej podłużnych pomieszczeń, takich jak przedpokój, garderoba. Prosty kształt i uniwersalne zestawienie bieli z czernią sprawiają, że Sfera sprawdzi się we wnętrzach nowoczesnych i minimalistycznych.
Sfera Black to duża rodzina biało czarnych lamp ze szklanymi kloszami w kształcie kuli, produkowanych przez polską firmę Eko-Light Milagro. Planując oświetlenie swojego wnętrza, warto wykorzystać różne typy lamp z kolekcji Sfera.
Uwaga! ostatnia sztuka - proszę zapytać o dostępność przed zakupem.
Dane techniczne
| wymiary | 13 x 20 x 90 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 14, 5 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| waga | 1,7 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |