Sfera Black nowoczesny kinkiet biała szklana kula 1xE14 Milagro
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet Sfera Black to biała szklana kula o średnicy 15 cm z czarną czapeczką i okrągłą czarną podstawą lampy. Jest zaprojektowana do żarówki na małym gwincie E14.
Kinkiet Sfera Black to dobre oświetlenie różnych pomieszczeń współczesnego domu. Uniwersalne zestawienie bieli z czernią i prosty kształt sprawiają, że Sfera sprawdzi się w salonie czy holu, ale także w toalecie.
Kinkiety Sfera należą do dużej rodziny biało czarnych lamp ze szklanymi kloszami w kształcie kuli, produkowanych przez polską markę Eko-Light Milagro. Planując oświetlenie swojego domu, można wykorzystać różne oprawy z kolekcji Sfera.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 15 cm; głębokość 20 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 14, 1 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal, szkło |
| waga | 0,4 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |