Stone podświetlane kamienie ogrodowe LED Nowodvorski
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stone to oryginalne ozdoby ogrodowe w kształcie kamieni. Wykonane są z tworzywa PE odpornego na letnie i zimowe temperatury. Dekoracja Stone jest wyposażona w trzymetrowy kabel zewnętrzny z wtyczką. Można ją postawić na tarasie lub umieścić na trawie, stosując wymiennie szpilkę do gruntu lub blachę do twardego podłoża.
Kupując lampę Stone, należy się wyposażyć w żarówkę LED na dużym gwincie. W zależności od efektu, jaki chcemy osiągnąć, może to być źródło światła o barwie ciepłej lub zimnej, ale także kolorowe, wyposażone w pilot.
Lampy Stone są dostępne w trzech rozmiarach, najlepiej wygląda grupa kamieni różnej wielkości, ale można też ukryć pojedyncze kamienie śród zieleni. Wszystko zależy od fantazji.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 45, 50 lub 80 cm; wysokość 30, 50 lub 65 cm |
| kabel | 3 m |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 25W LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | tworzywo sztuczne PE |
| waga | S: 1,7 kg: M: 2,5 kg; L: 4,15 kg |
| stopień ochrony | IP 44 |
| Klasa energetyczna | F |
| Klasa ochrony | II |
| Kraj producenta | Polska |