TUBA Biała Drewno 13cm lampa sufitowa GU10 Candellux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa niewielkich rozmiarów, średnica 5,8 cm i wysokość 13 cm, wykonana z aluminium i wykończona w kolorze bieli i imitacji drewna. Kupując lampę należy się wyposażyć w żarówkę LED na trzonku GU10 o odpowiedniej do wnętrza barwie światła ciepłej, neutralnej lub zimnej.
Tuba może być montowana pojedynczo, ale najlepiej prezentuje się w grupie kilku sztuk. Dzięki zestawieniu uniwersalnej bieli i koloru drewna, pasuje do wielu wnętrz, zarówno minimalistycznych i nowoczesnych, jak i stylizowanych.
Producent lamp Tuba, polska firma Candellux, ma w ofercie także oprawę w wykończeniu Czarny+Drewno. Jeżeli chcieliby Państwo zamówić oprawy w tej wersji kolorystycznej, prosimy zaznaczyć to w uwagach do zamówienia. Cena obu wariantów jest taka sama.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 5.8 cm; wysokość 13 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 1xGU10, 15W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | aluminium |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |
| gwarancja | 2 lata |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | CANDELLUX Lighting sp. z o.o., 05-200 Wołomin, ul. 1 Maja 132 |