TUBA Biało Różowa 12cm lampa sufitowa GU10 Candellux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TUBA Biało-Różowa to lampa sufitowa niewielkich rozmiarów, średnica 5,8 cm i wysokość 12 cm, jest wykonana z aluminium i wykończona w kolorze bieli i różu. Kupując lampę należy się wyposażyć w żarówkę LED na trzonku GU10 o odpowiedniej do wnętrza barwie światła, do wnętrz mieszkalnych polecamy barwę białą ciepłą 2700 - 3500 K.
TUBA może być montowana pojedynczo, ale najlepiej prezentuje się w rzędzie lub grupie kilku sztuk. Oprawa jest montowana bezpośrednio do stropu, nie wymaga sufitu podwieszonego.
Plafon TUBA Biało-Różowa to oświetlenie do pokoju dziecięcego, sypialni, ale może sprawdzić się także w słodkim wnętrzu cukierni lub lodziarni.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 5.8 cm; wysokość 12 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 1xGU10, 15W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | aluminium |
| waga | 0,3 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |
| gwarancja | 2 lata |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | CANDELLUX Lighting sp. z o.o., 05-200 Wołomin, ul. 1 Maja 132 |