Tiffany Fargo kinkiet cm lampa witrażowa Interiors
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet Fargo, lampa w stylu Tiffany'ego, został ręcznie wykonany Tradycyjną metodą przez brytyjską fabrykę Endon Lighting. Dlatego każdy egzemplarz kinkietu Fargo będzie trochę inny się od pozostałych.
Projekt klosza składa się z prostych czystych linii i otoku z dekoracją z kryształowego szkła w kształcie rombów. Jest dość minimalistyczny, jak na lampę witrażową.
Kinkiet Fargo ma szerokość 32 cm, wysokość 17 cm i odstaje od ściany na 15 cm. Jest zaprojektowany na żarówkę LED na małym gwincie E14. Przy zastosowaniu odpowiednich żarówek jest możliwość ściemniania lampy przy pomocy ściennego przełącznika.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 31,5 cm; głębokość 15 cm; wysokość 17,5 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 14 LED, 1 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | szkło, stal |
| waga | Waga paczki 1,232 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| możliwość podłączenia do ściemniacza | TAK |
| Klasa ochrony | I |
| Kraj producenta | Wielka Brytania |