Tiffany Fargo plafon 42 cm lampa witrażowa Interiors
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Fargo to plafon w stylu Tiffany'ego, ręcznie wykonany Tradycyjną metodą w brytyjskiej fabryce Endon Lighting. Dlatego każdy egzemplarz lampy Fargo będzie trochę różnił się od pozostałych.
Dość minimalistyczny, jak na lampy witrażowe, projekt klosza składa się z prostych czystych linii i otoku z dekoracją w kształcie rombów.
Plafon Fargo ma średnicę 42 cm i wysokość 17 cm. Jest zaprojektowany na dwie żarówki LED na dużym gwincie E27. Przy zastosowaniu odpowiednich żarówek jest możliwość ściemniania lampy przy pomocy ściennego przełącznika.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 41,5 cm; wysokość 17 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27 LED, 2 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | szkło, stal |
| waga | Waga paczki 2,478 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| możliwość podłączenia do ściemniacza | TAK |
| Klasa ochrony | I |
| Kraj producenta | Wielka Brytania |