Tiube czarny metalowy plafon tuba 12cm LED GU10 AR111 Sollux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plafony Tiube charakteryzują się klasyczną i prostą stylistyką, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach z minimalistycznym wykończeniem. Polecamy ją przede wszystkim do oświetlenia miejsc urządzonych w stylu skandynawskim lub nowoczesnym. Lampa została wykonana z aluminium wysokiej jakości, co zapewni trwałość użytkowania.
Plafon Tiube ma kształt walca o średnicy 12 cm i wysokości 11 cm. Jest przystosowany do żarówek energooszczędnych lub LED typu AR111 na trzonku GU10. Istnieje możliwość zamówienia żarówek wraz z lampami.
Oprawa jest dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych: białym, szarym oraz czarnym. Wybrany kolor proszę opisać w uwagach do zamówienia.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 12 cm; wysokość 11 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | GU10 AR111, max. 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | aluminium |
| waga | 1,05 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |