ORBIS metalowa oprawa sufitowa w kształcie walca3 kolory GU10 Sollux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niewielka oprawa sufitowa Orbis Sollux Lighting, dzięki swojej prostocie, pasuje do prawie każdego wnętrza. Bardzo dobrze się prezentuje w parach, w trójkach lub większych grupach.
Orbis wykonany jest z odlewu aluminiowego metodą opatentowaną przez Sollux Lighting.
Wymiary lampy: średnica 10 cm, wysokość 10cm. W oprawie można stosować żarówki halogenowe lub LEDowe na trzonku GU10.
Warianty plafonu: szary (SL.0018), biały (SL.0021 ), czarny (SL.0016).
Dane techniczne
| wymiary | średnica 10 cm; wysokość 10 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | GU10, 1 x LED 12W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | aluminium |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 5 lat |