Tropea lampy wiszące dekoracja z kolorowego szkła Light Prestige
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tropea to kolekcja uroczych szklanych lamp. Każdy z modeli składa się z podstawowego klosza i dwóch dekoracyjnych szklanych elementów. Piękno lamp podkreślają metalowe elementy w kolorze postarzanego złota.
Lampy Tropea mają wysokość 110 cm, którą można zmniejszyć w trakcie montażu. Są zaprojektowane na najbardziej popularną żarówkę E27 na dużym gwincie.
Kolekcja Tropea składa się z czterech modeli:
model A - bursztynowy klosz o średnicy 13 cm, małe szklane elementy w kolorze delikatnego beżu i rudości;
model B - klosz w kolorze dymnym i lekko kontrastujące dodatki w kolorze bursztynowym i turkusowym;
model C - błyszczący biały klosz kryjący żarówkę, górny element dekoracyjny w kolorze brudnego różu, dolny z ryflowanego szkła w kolorze ożywczego turkusu;
model D - bursztynowy klosz o średnicy 16 cm o nieco innym kształcie niż w poprzednich modelach, szklane ozdoby w harmonizujących kolorach.
Kupując lampy Tropea, proszę w uwagach do zamówienia wpisać wybrany model.
OBECNIE NIEDOSTĘPNY MODEL B - KLOSZ DYMNY
Dane techniczne
| wymiary | średnica 13 lub 16 cm; wysokość 110 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | szkło, metal |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |
| gwarancja | 2 lata |