Tropea złote kinkiety dekoracja z kolorowego szkła Light Prestige
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TROPEA to kolekcja złotych kinkietów w stylu art deco. Każdy z modeli charakteryzuje się innym kolorem szkła:
- model A - biały klosz kryjący żarówkę, górny element dekoracyjny w kolorze brudnego różu, dolny z ryflowanego szkła w kolorze ożywczego turkusu;
- model B - transparentny klosz w kolorze dymnym i dodatki w kolorze bursztynowym i turkusowym;
- model C - transparentny bursztynowy klosz, górny element dekoracyjny w kolorze złamanej czerwieni i brudnego różu.
Kinkiety TROPEA mają wysokość 32,5 cm, średnica klosza to 13 cm. Lampy są dostosowane do najbardziej popularnych żarówek E27 na dużym gwincie.
Kupując lampy Tropea, proszę w uwagach do zamówienia wpisać wybrany model.
OBECNIE DOTĘPNY WYŁĄCZNIE BURSZTYNOWY
Dane techniczne
| wymiary | głębokość 17,5 cm; wysokość 32,5 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | szkło, metal |
| wymiary klosza | średnica 13 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |
| gwarancja | 2 lata |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | Light Prestige Sp. z o.o. Sp.k., ul. Torowa 45, 32-050 Skawina |