VESUVIO czarne lampy duże wiszące stożki ze złotym środkiem Sigma
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klosze lamp VESUVIO zostały wykonane z kompozytu mineralnego. Zewnętrzna, czarna strona stożka jest gładka i łatwo ją utrzymać w czystości. Wnętrze klosza to niejednolita struktura w kolorze złota lub miedzi, która po oświetleniu tworzy niepowtarzalny efekt wizualny. Dodatkową zaletą jest fakt, że pomimo swoich imponujących wymiarów (wysokość samego klosza to 67 cm) lampa nie jest ciężka.
Czarne lampy wiszące VESUVIO są dostępne w kilku wariantach:
- 41040 - rozmiar L, 3 x E27, czarno/złoty
- 41045 - rozmiar L, 3 x E27, czarno/miedziany
- 41039 - rozmiar L, 1 x E27, czarno/złoty
- 41044 - rozmiar L, 1 x E27, czarno/miedziany
- 41038 - rozmiar M, 3 x E27, czarno/złoty
- 41043 - rozmiar M, 3 x E27, czarno/miedziany
- 41037 - rozmiar M, 1 x E27, czarno/złoty
- 41042 - rozmiar M, 1 x E27, czarno/miedziany
- 41036 - rozmiar S, 1 x E27, czarno/złoty
- 41041 - rozmiar S, 1 x E27, czarno/miedziany
Dedykowana żarówka dla tych lamp to E27 max 15W Led.
Nowoczesna lampa w kształcie stożka VESUVIO świetnie prezentuje się w kompozycji z pozostałymi modelami z tej rodziny, a także zawieszona pojedynczo.
Dane techniczne
| średnica | 35 lub 70 lub 77 cm |
| wysokość | maksymalna 160 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 15W LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | kompozyt mineralny, stal lakierowana |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | SIGMA Dariusz Rodak, 42-200 Częstochowa, ul. Szparagowa 34/40 |