VESUVIO lampy wiszące stożki w odcieniach szarości E27 Sigma
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stożkowe klosze lamp VESUVIO zostały wykonane z kompozytu mineralnego. Zewnętrzna strona stożka jest gładka, dlatego łatwo ją utrzymać w czystości. Wnętrze klosza to czarna faktura charakterystyczna dla kompozytu. Zaletą tak dużych lamp jest fakt (średnica klosza L to 77 cm), że oprawy nie są ciężkie.
Lampy wiszące VESUVIO w odcieniach szarości są dostępne w kilku wariantach:
- 41055 - rozmiar L, 3 x E27, szary/czarny
- 41054 - rozmiar L, 1 x E27, szary/czarny
- 41053 - rozmiar M, 3 x E27, szary/czarny
- 41052 - rozmiar M, 1 x E27, szary/czarny
- 41051 - rozmiar S, 1 x E27, szary/czarny
- 41075 - rozmiar L, 3 x E27, beżowy/czarny
- 41074 - rozmiar L, 1 x E27, beżowy/czarny
- 41073 - rozmiar M, 3 x E27, beżowy/czarny
- 41072 - rozmiar M, 1 x E27, beżowy/czarny
- 41071 - rozmiar S, 1 x E27, beżowy/czarny
- 41065 - rozmiar L, 3 x E27, taupe/czarny
- 41064 - rozmiar L, 1 x E27, taupe/czarny
- 41063 - rozmiar M, 3 x E27, taupe/czarny
- 41062 - rozmiar M, 1 x E27, taupe/czarny
- 41061 - rozmiar S, 1 x E27, taupe/czarny
Lampy VESUVIO są zaprojektowane na 1 lub 3 żarówki E27 max 15W Led.
Dane techniczne
| średnica | 35 lub 70 lub 77 cm |
| wysokość | maksymalna 160 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 15W LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | kompozyt mineralny, stal lakierowana |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | SIGMA Dariusz Rodak, 42-200 Częstochowa, ul. Szparagowa 34/40 |