Velvet 40cm czarny plafon LED MAXlight
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Velvet 40 to czarny plafon o średnicy 40 cm i niewielkiej wysokości 8 cm. Velvet świeci ciepłym białym światłem 3000K o mocy 1500 lumenów, moc lampy to 25 watów.
Plafon Velvet to rozwiązanie dla miłośników minimalizmu i nowoczesności. Sprawdzi się w dużych pokojach dziennych, gabinetach, a nawet salkach konferencyjnych.
Krakowska marka MAXlight ma w swojej ofercie także plafon Velvet o średnicy 60 cm, cenie i dostępność na zamówienie.
UWAGA! Plafony VELVET dostępne są wyłącznie do wyczerpania zapasów. Przed zakupem prosimy skontaktować się i ustalić dostępność.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 40 cm; wysokość 8 cm |
| materiał wykonania: | aluminium i silikon |
| moc źródła światła | 25W |
| strumień świetlny | 1500 lm |
| barwa światła: | biała ciepła 3000K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++, A+, A |
| Kraj producenta | Polska |