Velvet duży plafon LED 65W cztery czarne okręgi MAXlight
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Velvet duży czarny plafon o rozmiarach 95 x 65 cm i niewielkiej wysokości 6 cm. Velvet świeci ciepłym białym światłem 3000K o mocy 4020 lumenów, moc lampy to 65 watów.
Plafon Velvet to rozwiązanie dla miłośników minimalizmu i nowoczesności. Sprawdzi się w dużych pokojach dziennych, gabinetach, a nawet salkach konferencyjnych.
UWAGA! Plafony VELVET dostępne są wyłącznie do wyczerpania zapasów. Przed zakupem prosimy skontaktować się i ustalić dostępność.
Dane techniczne
| wymiary | 95 x 65 cm; wysokość 6 cm |
| materiał wykonania: | aluminium i silikon |
| moc źródła światła | 67W |
| strumień świetlny | 4020 lm |
| barwa światła: | biała ciepła 3000K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++, A+, A |
| Kraj producenta | Polska |