Wimea duża lampa wisząca w stylu boho 2 x E27 Brilliant
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trawa morska to rodzaj wodorostów rosnących w pobliżu brzegów morskich. Jest hodowana i wycinana na potrzeby wyrobów ozdobnych i artystycznych. Jest to jeden z nielicznych całkowicie biodegradowalnych materiałów, można ją po prostu kompostować.
Lampa wisząca Wimea jest dość duża, abażur ma szerokość 78 cm, głębokość 22 cm i wysokość 28 cm. Jest w nim miejsce na dwie żarówki E27 na dużym gwincie. Czarne kable mają długość 92 cm i można je skrócić w czasie montażu.
Wimea to lampa do wnętrz w kolorach natury, w stylu skandynawskim lub boho, przypadnie też do gustu miłośnikom stylu rustykalnego.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 78 cm; wysokość całkowita 120 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 2 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | trawa morska, metal |
| wymiary klosza | 78 x 22 cm; wys. 28 cm |
| wymiary oprawy | szer. cm; wys. cm |
| waga | 1,43 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| możliwość podłączenia do ściemniacza | TAK |
| Klasa ochrony | II |
| Kraj producenta | Niemcy |