Wimea kinkiet eko z trawy morskiej 1 x E27 Brilliant
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trawa morska to po prostu wodorosty o podłużnych trawiastych kształtach rosnące w pobliżu brzegów morskich. Dzisiaj trawę morską nie tylko się eksploatuje, ale także sieje. Jest używana do wyrobu przedmiotów ozdobnych i artystycznych. Jest to jeden z nielicznych całkowicie biodegradowalnych materiałów, można ją po prostu kompostować.
Kinkiet Wimea ma szerokość 23 cm, wysokość 26 cm i odstaje od ściany na 12 cm. Jest zaprojektowany na jedną żarówkę E27 na dużym gwincie.
Wimea to lampa do wnętrz w stylu skandynawskim lub boho, urządzonych w kolorach natury. Kinkiet Wimea będzie dobrze komponować się z innymi lampami z tej rodziny.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 23 cm; głąbokość 12 cm; wysokość 26 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | trawa morska, metal |
| waga | 0,58 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| możliwość podłączenia do ściemniacza | TAK |
| Klasa ochrony | II |
| Kraj producenta | Niemcy |