Bergen Black szklana lampa stojąca 37cm z czarnego szkła z białym abażurem 4concepts
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bergen Black lampa stojąca z ręczne formowanego transparentnego szkła, pokrytego srebrną błyszczącą powłoką. lampa jest niewielka, ma wysokości 37 cm, zaś stożkowaty abażur ma średnicę na dole 30 cm, a na górze 15 cm. Jest wykonany jest ze sztucznego jedwabiu na podkładzie z pcv. Element mocujący oprawkę żarówki na podstawie lampy jest ze stali chromowanej, a przewód w tekstylnym oplocie z wtyczką i przełącznikiem są w kolorze czarnym.
Lampa Bergen Black jest zaprojektowana na żarówkę E27 na dużym gwincie.
Lampy Bergen są rękodziełem, poszczególne egzemplarze mogą nieznacznie różnić się między sobą. Nie jest to ich wada i nie podlega reklamacji.
Dane techniczne
| wymiary | śred. 30 cm; wysokość 37 cm |
| kabel | z wtyczką i przełącznikiem, w czarnym oplocie tekstylnym |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | szkło, stal chromowana |
| wymiary klosza | średnica 30/15 cm; wysokość 18 cm |
| wymiary oprawy | średnica 25 cm; wysokość 19 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | Touchpoint sp. z o. o.; ul. Fortuny 9, 01-339 Warszawa |