STOCKHOLM BLACK szklana lampa stołowa 47cm z białym abażurem 1xE27 4concepts
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa stołowa STOCKHOLM BLACK to rękodzieło wykonane w polskiej hucie szkła. Bezbarwny wazon lampy o średnicy 40 cm jest pokryty srebrną błyszczącą powłoką, która zmniejsza nieco przezierność szkła i sprawia, że wydaje się ono ciemne, grafitowe. Metalowe elementy: oprawka żarówki i rurka prowadząca przewód wewnątrz wazonu są wykonane z chromowanej stali. Przewód elektryczny w transparentnym oplocie pcv jest wyposażony w przełącznik.
Lampa STOCKHOLM BLACK ma swoją 'młodszą siostrę', mniejszą lampę BERGEN BLACK o średnicy podstawy 25 cm. Zastosowanie we wnętrzu obu lamp stworzy nietuzinkową kompozycję.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 40 cm; wysokość 47 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | szkło, abażur |
| wymiary klosza | średnica 20/40 cm; wysokość 22 cm |
| wymiary oprawy | średnica podstawy 33 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |