STOCKHOLM szklana lampa stołowa 47 cm z abażurem 1xE27 4concepts
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa stołowa STOCKHOLM to rękodzieło stworzone przez polskich hutników-artystów. Wykonany z bezbarwnego szkła wazon ma średnicę 40 cm, a wysokość całej lampy z abażurem to 47 cm. Oprawka żarówki i rurka prowadząca przewód wewnątrz wazonu są wykonane ze stali nierdzewnej. Przewód elektryczny w transparentnym oplocie ma długość ~150 cm i jest wyposażony w przełącznik.
Lampa STOCKHOLM ma swoją 'młodszą siostrę', mniejszą lampę BERGEN o średnicy podstawy 25 cm. Zastosowanie we wnętrzu obu lamp stworzy nietuzinkową kompozycję.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 40 cm; wysokość 47 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 60W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | szkło, abażur |
| wymiary klosza | średnica 20/40 cm; wysokość 22 cm |
| wymiary oprawy | średnica podstawy 40 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | Touchpoint sp. z o. o.; ul. Fortuny 9, 01-339 Warszawa |