GLASSIA czarna lampa wisząca z kryształami w stylu vintage 1xE27 Candellux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca GLASSIA swoim kształtem i stylem nawiązuje do stylu vintage, ale sprawdzi się również we wnętrzach nowoczesnych. GLASSIA to niewielka lampa, klosz ma wymiary 12 x 12 x 12 cm. Ramka jest wykonana ze stali lakierowanej na czarno, a wypełnienie stanowią kryształy z bezbarwnego akrylu. Dzięki temu światło żarówki nie jest stłumione, a tylko lekko rozproszone i nie powoduje efektu olśnienia.
Lampa GLASSIA ma wysokość 90 cm i można ją skrócić przy montażu oprawy. Jest zaprojektowana na żarówkę na dużym gwincie E27.
GLASSIA to cała seria lamp z kryształowymi kloszami. Pojedynczą lampę wiszącą można komponować z kinkietami z tej serii.
Dane techniczne
| wymiary | 12 x 12 cm; wysokość maksymalna 90 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | stal lakierowana, kryształy akrylowe |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |