GLASSIA potrójna czarna lampa wisząca z kryształami 3xE27 Candellux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trójpłomienna lampa wisząca GLASSIA to jeden z modeli serii lamp z kryształowymi kloszami polskiej marki Candellux. Rodzina lamp GLASSIA składa się z lamp wiszących i kinkietu, który doskonale uzupełnia serię.
Model GLASSIA 33-21137 składa się z metalowej podsufitki w formie talerza o średnicy 29 cm i trzech niewielkich kloszy zawieszonych na czarnych przewodach. Podsufitka i ramki kloszy jest wykonano ze stali lakierowanej na czarno, a wypełnienie kloszy stanowią kryształy z bezbarwnego akrylu. Cała lampa GLASSIA ma wysokość 80 cm i poszczególne zawiesia można skrócić przy montażu oprawy. Lampę zaprojektowano na żarówki na dużym gwincie E27.
Dzięki wypełnieniu kloszy akrylowymi kryształami, światło żarówek nie jest stłumione, ale tylko lekko rozproszone i nie powoduje efektu olśnienia. Lampa GLASSIA najlepiej będzie się komponować z elementami stylu vintage, może je swoim kształtem i stylem nawiązuje do , ale sprawdzi się również we wnętrzach nowoczesnych.
Dane techniczne
| wymiary | 35 x 35 cm; wysokość maksymalna 80 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 3 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | stal lakierowana, kryształy akrylowe |
| wymiary klosza | 12 x 12 x 12 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |