GLASSIA kinkiet vintage czarny klosz z kryształami 1xE27 Candellux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet GLASSIA to doskonałe uzupełnienie serii lamp wiszących z kryształowymi kloszami polskiej marki Candellux. Oprócz kinkietu rodzina GLASSIA składa się z dwóch modeli lamp trójpłomiennych, lampy dwupłomiennej i pojedynczego zwisu.
Oprawa ścienna GLASSIA 21-21090 składa się z metalowego czarnego ramienia oraz niewielkiego klosza o wymiarach 12 x 12 x 12 cm. Konstrukcja lampy i ramka klosza zostały wykonane z lakierowanej na czarno stali. Ramka klosza jest wypełniona podłużnymi kryształami z bezbarwnego akrylu. Wewnątrz klosza znajduje się gniazdo na żarówkę E27 na dużym gwincie.
Kinkiecik GLASSIA sprawia wrażenie małej latarenki, której kryształowy klosz pięknie rozprasza światło. Lampa nawiązuje do stylu vintage, ale sprawdzi się również we wnętrzach nowoczesnych lub loftowych.
Dane techniczne
| wymiary | 12 x 12 cm; głębokość 22 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | stal lakierowana, kryształy akrylowe |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |