KRABI ażurowa lampa wisząca bambusowy klosz E27 Nowodvorski
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
KRABI to urocza ażurowa lampa wisząca z podwójnym kloszem wykonanym z naturalnego bambusa. Otwarty od dołu klosz zapewnia dobre oświetlenie, a pleciona forma sprawia, że włączona lampa utworzy na ścianach i suficie bajeczny wzór światła i cienia. Lampa KRABI jest zaprojektowana na żarówkę E27 na dużym gwincie. Stosując białą bańkę LED, np. 25-watową, uzyskamy dobre oświetlenie średniej wielkości pokoju lub kuchni, Stosując żarówkę filamentową LED, otrzymamy mniej światła, ale zwiększymy bajkowy efekt oświetlenia - takie rozwiązanie polecamy do sypialni lub przedpokoju.
Klosz lampy wiszącej KRABI ma średnicę 40 cm, a długość całego zwisu to 160 cm i można go skrócić przy montażu oprawy. Podsufitka z tworzywa i przewód są w kolorze białym.
W magazynie ostatnia sztuka - proszę zapytać o dostępność przed zakupem!
Dane techniczne
| wymiary | średnica 40 cm; wysokość maksymalna 160 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 25W LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | bambus, tworzywo sztuczne |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |