Karo nowoczesna zewnętrzna oprawa stojąca IP54 LED 10W SU-MA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Karo to nowoczesna oprawa stojąca o smukłej minimalistycznej sylwetce. Korpus lampy odlano z aluminium i wykończono w kolorze ciemnego popielu. Poliwęglanowy klosz osłania zintegrowane źródło LED o mocy 10 W, emitujące neutralne białe światło 4000K. Lampa ma wysokość 78 cm.
Firma SU-MA, polski producent oświetlenia zewnętrznego, ma w swojej ofercie jeszcze dwie oprawy z serii Karo: nieco niższą lampę stojącą wysokości 58 cm oraz kinkiet ścienny. O dostępności i cenach tych opraw chętnie poinformujemy Państwa na zapytanie.
Dane techniczne
| wymiary | 10 x 12,5 cm; wysokość 78 cm |
| materiał wykonania: | aluminium, poliwęglan |
| rodzaj źródła światła | 18 x SMD LED |
| moc źródła światła | 10W |
| strumień świetlny | 720 lm |
| barwa światła: | biała neutralna 4000K |
| źródło LED | w komplecie |
| zasilacz 230V | wbudowany |
| stopień ochrony | IP 54 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 3 lata |
| Wyprodukowano | w Polsce |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | SU-MA Marek Sułkowski, 31-231 Kraków, ul. Siewna 30 |