Paloma 5 złota lampa wisząca szklane ryflowane kule 12 cm Argon
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Paloma 5 to lampa wisząca, która jest idealnym połączeniem prostej formy i szlachetnych materiałów. Duża płaska podsufitka ze szczotkowanego mosiądzu i mosiężne detale zawieszenia kloszy doskonale współgrają z pięcioma ręcznie uformowanymi szklanymi kulami zawieszonymi na przewodach w oplocie w kolorze złota. Światło pięciu żarówek rozproszone przez wzorzyste szkło, dostarcza optymalne oświetlenie, a także stwarza wyjątkową atmosferę.
Lampa wisząca Paloma 5 ma wysokość 139,5 cm, którą można regulować przy montażu poprzez skrócenie przewodów przy poszczególnych kloszach. Szklane klosze ma średnicę 12 cm. Lampa jest zaprojektowana na 5 żarówek LED na trzonku E14.
Producent rodziny lamp Paloma, firma Argon, ma w swojej ofercie oprawy z kloszem dymionym oraz opalowym matowym. Wybrany kolor proszę opisać w uwagach do zamówienia. Wszystkie lampy tej marki są w całości produkowane w Polsce.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 34 cm; wysokość maksymalna 139 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E14 LED, 5 x 7W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | mosiądz, szkło |
| wymiary klosza | średnica 12 cm |
| wymiary oprawy | średnica podsufitki 30 cm |
| waga | 8,3 kg (brutto 9,5 kg) |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |