Paloma 8 mosiężny żyrandol szklane klosze ręcznie formowane Argon
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żyrandol Paloma formą przypomina klasyczne wielopłomienne lampy wiszące, jednak uwspółcześnione detale sprawiają, że jest to lampa nowoczesna. Podobnie, tradycyjny materiał mosiądz został wykończony w niestosowanej kiedyś szczotkowanej fakturze.
Lampa sufitowa Paloma ma stałą wysokość 74 cm, a średnica całej lampy to 85 cm. Osiem szklanych kloszy o średnicy 12 cm, ma piękny kształt karbowanej kuli. Są ręcznie formowane w polskiej hucie szkła. Pod każdym kloszem jest oprawka na żarówkę LED na trzonku E14.
Żyrandole Paloma to odpowiednie oświetlenie do dużych pomieszczeń domowych, takich jak salon, obszerny hol, a także w obiektach użyteczności publicznej, hotelach czy restauracjach.
Producent rodziny lamp Paloma, firma Argon, ma w swojej ofercie żyrandole z kloszem dymionym oraz matowym białym opalowym. Wybrany kolor proszę opisać w uwagach do zamówienia. Wszystkie lampy tej marki są w całości produkowane w Polsce.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 82 cm; wysokość 74 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E14 LED, 8 x 7W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | mosiądz, szkło |
| wymiary klosza | średnica 12 cm |
| wymiary oprawy | średnica podsufitki 8 cm |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |