Paloma złoty kinkiet szklany klosz ryflowana kula 1xE14 Argon
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Paloma to elegancki, wręcz wytworny kinkiet z mosiężną konstrukcją i kloszem z ryflowanego szkła. Lampa doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach domowych, takich jak salon, sypialnia czy toaleta, ale także w obiektach użyteczności publicznej, hotelach, restauracjach czy gabinetach biurowych. Idealnie wpisze się w styl klasyczny, francuski, a dzięki swojej prostej formie może także dobrze dopasować się do wnętrz nowoczesnych.
Kinkiet Paloma ma 20,5 cm wysokości i odstaje od ściany na 19 cm. Szklany klosz ma średnicę 12 cm. Lampa jest zaprojektowana na żarówkę LED na trzonku E14.
Producent rodziny lamp Paloma, firma Argon, ma w swojej ofercie oprawy z kloszem dymionym oraz opalowym matowym. Wybrany kolor proszę opisać w uwagach do zamówienia. Wszystkie lampy tej marki są produkowane w Polsce.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 12 cm; głębokość 19 cm; wysokość 20,5 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 14, 1 x LED max. 7 W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | mosiądz, szkło |
| wymiary klosza | średnica 12 cm |
| waga | 0,8 kg (brutto 1,2 kg) |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |
| gwarancja | 2 lata |