Ring 4L poczwórny reflektor sufitowo-ścienny szary 4xGU10 Sollux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Prosta, funkcjonalna i estetyczna listwa sufitowa z czterema ruchomymi reflektorkami, dostosowanymi do żarówek LED GU10. Ustawienie poszczególnych reflektorków, nawet rozgrzanych pracą, ułatwiają metalowe patyczki.
Oprawa może być montowana, w zależności od potrzeb, na ścianie lub suficie. Szczególnie polecamy do stosowania w kuchni, przedpokoju lub łazience.
Ring 4L jest wykonana ze stali lakierowanej w kolorze szarym. Dostępne są również wersje w kolorze białym i czarnym. Wybór innego koloru niż szary, proszę opisać w uwagach do zamówienia.
Dane techniczne
| wymiary | 80cm x 8cm x 15cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 4 x GU10, max 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal |
| waga | 2,5 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |