Ring 6 czarna lampa sufitowo-ścienna z 6 reflektorkami 6xGU10 Sollux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ring 6 to listwa sufitowa lub ścienna o długości aż 117 cm. Lampa jest przystosowana do sześciu żarówek LED na gwincie GU10 o mocy 40W. Dodatkowym atutem jest możliwość kierunkowego ustawienia reflektorków, co pozwala na skierowanie światła tylko w wybrane miejsca. Ustawienie rozgrzanej w czasie pracy oprawki reflektorka ułatwia stalowy patyczek.
Ring można montować zarówno na ścianie, jak i na suficie, dzięki temu może mieć zastosowanie w w różnych pomieszczeniach. Szczególnie polecamy zastosowanie plafonu Ring na suficie kuchni, przedpokoju lub garderoby, gdzie odpowiednio ustawione reflektorki ułatwią nam korzystanie z górnych szafek i półek.
Lampa jest wykonana ze stali i lakierowana w kolorze czarnym, szarym lub białym. Jeżeli wybiorą Państwo kolor szary lub biały, proszę opisać to w uwagach do zamówienia.
Dane techniczne
| wymiary | 117cm x 6cm x 16cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 6 x GU10, max 40W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | metal |
| waga | 3,5 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Kraj producenta | Polska |