Satelite Chrom lampa wisząca do salonu 6 szklanych kloszy kule białe 6xE27 Argon
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Satelite Argon to lampa wisząca do salonu lub holu, może stać się też prawdziwą ozdobą sali bankietowej czy hotelowego lobby. Chromowany stelaż i przykuwające uwagę 6 kul z mlecznego szkła w dwóch wielkościach wpisują się w aranżacje w stylu glamour, nowoczesnym lub nowojorskim. Lampa ma średnicę ok. 60 cm, została zawieszona na stalowej lince o długości 80 cm. Długość linki można wyregulować przy montażu oprawy. Wysokość całej lampy 150 cm.
Lampa nie zawiera źródeł światła, tak więc kupując ją, należy zaopatrzyć się w 6 żarówek LED lub energooszczędnych o max. mocy 15 Wat na gwincie E27.
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 60 cm; całkowita długość zwisu 150 cm |
| kabel | dł. 80 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 6 x 15W żarówka Led lub energooszczędna |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | stal chromowana/ szkło |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |