Satelite kinkiet ścienny kula szklana grafit 20cm na ruchomym chromowanym ramieniu 1xE27 Led Argon
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szklany klosz kinkietu Satelite w kolorze lister grafit ma średnicę 20 cm. Klosz jest umieszczony na krótkim ruchomym ramieniu z chromowanej stali. Lampa jest dostosowana do żarówki Led albo energooszczędnej na gwincie E27 o mocy 15 W.
Lampę można umieścić w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu, w salonie, holu, sypialni, ale także w toalecie. Kinkiety ścienne Satelite mogą też stać się wspaniałym uzupełnieniem żyrandoli z tej samej serii. Wszystkie lampy Satelite występują z kloszami w dwóch kolorach: lister grafit i biały opal. Jeżeli zdecydują się Państwo na kinkiet z białym kloszem, proszę to opisać w uwagach do zamówienia.
Dane techniczne
| wymiary | 20 x 20 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 15W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | szkło/stal chromowana |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |