Satelite Gold żyrandol z 15 kloszami szklane kule 15xE 27 Argon
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Piętnaście szklanych białych kul w dwóch wielkościach połączonych elementami z mosiądzowanej stali tworzy wyjątkowo okazały żyrandol Satelite Gold. Lampa o średnicy ok. 80 cm i wysokości ok. 60 cm, została zawieszona na stalowych linkach o długości 80 cm. Długość całego zwisu można wyregulować wieszając oprawę. Satelite Gold to okazały żyrandol do dużego i wysokiego salonu lub holu, może stać się też prawdziwą ozdobą sali bankietowej czy hotelowego lobby.
Lampa nie zawiera źródeł światła, a więc kupując ją, należy zaopatrzyć się w 15 żarówek LED lub energooszczędnych o max. mocy 15 Wat na gwincie E27.
Satelite to duża rodzina opraw, na którą składają się żyrandole 15 i 6-płomienne oraz kinkiety pojedyńcze i podwójne. Wszystkie modele występują w wersjach Gold i Chrom. Chętnie prześlemy informacje o pozostałych modelach.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| wymiary | szerokość 80 cm; wysokość całej lampy 140 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 15 x 15W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | szkło, stal mosiądzowana |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |