TUBA z białym świecącym paskiem lampa sufitowa 1xGU10 Candellux
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa w kształcie tuby o wymiarach: średnica 6,8 cm i wysokość 10 cm, wykonana z aluminium. Oprawa świeci światłem skierowanym w dół, ale dodatkowo biały pasek na oprawie to wąziutki klosz-pierścień przez który również wydostaje się światło. Kupując lampę należy się zaopatrzyć w żarówkę GU10 LED o odpowiedniej do wnętrza barwie światła ciepłej, neutralnej lub zimnej.
Tuba może być montowana pojedynczo, ale ciekawie prezentuje się w rzędzie lub grupie kilku sztuk. Dzięki zestawieniu uniwersalnej bieli i koloru drewna, pasuje do wielu wnętrz, zarówno minimalistycznych i nowoczesnych, jak i stylizowanych.
Producent lamp, polska firma Candellux, ma w ofercie oprawy TUBA w trzech kolorach:
- szary,
- biały mat,
- srebrny.
Dane techniczne
| wymiary | średnica 6,8 cm; wysokość 10 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | 1xGU10, 15W |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | aluminium |
| waga netto | 0,23 kg |
| waga brutto | 0,3 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |
| dostępność modeli 3D dla projektantów | TAK |
| gwarancja | 2 lata |
| Podmiot odpowiedzialny (GPRS) | CANDELLUX Lighting sp. z o.o., 05-200 Wołomin, ul. 1 Maja 132 |