ZAKYNTOS BIS regulowana lampa podłogowa z abażurem 1xE27 Argon
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ZAKYNTOS BIS to duża elegancka lampa podłogowa, maksymalna wysokość lampy to 2 m, a maksymalna szerokość 1,5 m. Takie parametry KAKYNTOS BIS zawdzięcza regulowanemu łamanemu ramieniu, wykonanemu z chromowanej stali. Dzięki tej konstrukcji lampa może być stosowana w różnych pomieszczeniach i różnych sytuacjach. Może to być lampa do salonu, która oświetla czytaną książkę stojąc za fotelem kub kanapą lub oświetla stolik kawowy, albo lampa do pracy w gabinecie oświetlając biurko.
Lampa ZAKYNTOS BIS ma duży piękny delikatnie stożkowy abażur o średnicy 40/30 cm. Jest dostosowana do żarówki LED na dużym gwincie E27.
Lampy podłogowe ZAKYNTOS BIS są oferowane z kloszem czarnym lub białym. W uwagach do zamówienia, proszę opisać wybrany kolor.
Dane techniczne
| średnica | średnica podstawy 42 cm |
| szerokość | maksymalna 150 cm |
| wysokość | maksymalna 200 cm |
| zasilanie | 230V |
| rodzaj źródła światła | E 27, 1 x 15W LED |
| źródło światła | nie zawiera |
| materiał wykonania: | stal chromowana, abażur |
| wymiary klosza | średnica 40/30 cm; wysokość 30 cm |
| waga | 9,8 kg |
| stopień ochrony | IP 20 |
| Klasa energetyczna | A++-E |
| Kraj producenta | Polska |